Arapça Dil Eğitimi, Arapça Dil Kursları

Arapça Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Coğrafi açıdan ticaretin ve kültürlerarası geçişin köprüsü konumunda bulunan ülkemiz, akademik ve ticari kariyer konusunda baş döndüren fırsatlar sunmaktadır ve Euroversity Dil Okulları olarak bu fırsatları değerlendirmenize destek vermekten memnuniyet duymaktayız.

Dil eğitimi alanında kendini kanıtlamış eğitmen kadrosuyla Euroversity Dil Okulları, iş hayatında ve akademik anlamda Arapça dilinin avantajlarını kullanmak isteyen kursiyerlerimize profesyonel hizmet vermektedir.

Genel Arapça Eğitimi

Genel Arapça kurslarımız yetişkin katılımcılarımız için 50 ders saati, çocuk katılımcılarımız için (7-12 yaş) 20 ders saatinden oluşmaktadır. Kurslarımız sabah, öğlen ve öğleden sonra olmak üzere 3 farklı zaman diliminde verilmektedir.

Neden Arapça?

Dünyanın en eski dillerinden biri olan Arapça’nın Dünya üzerinde 246 milyon kişi tarafından konuşulduğu kabul edilmektedir. Bu durum Arapça’yı Dünya üzerinde en çok konuşulan 7. Dil yapmaktadır.

Orta Doğu’nun ve Kuzey Afrika’nın tamamında resmi dil olarak konuşulması ve ayrıca, Arapça dilinin Müslüman ülkelerin tümünde dini değerlerden dolayı öğretilmesi, Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişinin bu dili öğrenmesini sağlamaktadır.

Arapça 1974’te Birleşmiş Milletler’in altıncı resmi dili kabul edilmiştir. Ticari hamlelere bakıldığında, Arapça dilinin, Dünya ekonomisinde gün geçtikçe daha fazla kullanılan bir dil olacağı aşikardır.

Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış Arapça kurs seçenekleri ile, Dünya genelinde kabul görmüş ALPT, TOAFL başta olmak üzere bütün Arapça dil sınavlarına hazırlık eğitimi vermektedir. Kurslarımızda Genel Arapça, Online Arapça ve Özel Ders olmak üzere eğitim verilmektedir.

Arapça Dil Eğitimi, Arapça Dil Kursları

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

Arapça Dil Eğitimi, Arapça Kursları

Özel Arapça Eğitimi

Özel konulu Arapça kurslarımızda ise ALPT, TOAFL olmak üzere bütün Arapça dil sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki Arapça, hukuk Arapçası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  • Mesleki kurslar
  • Lisans veya yüksek lisans eğitiminiz için
  • Seyahat planınız için
  • Arapçanızı ilerletmeniz ve pratiğinizi arttırmanız için
  • İş ve kariyer planlarınız için