Fransızca

Euroversity Academy

Hemen Başvur

Erken başvuru fırsatlarından faydalanmak ve kariyer hedefiniz için geç kalmayın!
Euroversity Academy
Online Başvuru Formu

  Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı

  Baş döndüren hızda gelişen teknoloji ve globalleşen eğitim, insanlarda uluslararası seyahat ve çalışma isteği ile yabancı dil öğrenmek her geçen gün giderek daha büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yurtdışında eğitim almak isteyen, Fransızca bilgisini ilerletmek isteyen ve iş hayatında profesyonelce bu dili kullanmak isteyen kursiyerlerimiz için en iyi çözümleri sunmak üzere tasarlanmış kurslarımıza birlikte göz atalım.

  Genel Fransızca Eğitimi

  Genel Fransızca kurslarımız yetişkin katılımcılarımız için 50 ders saati, çocuk katılımcılarımız için (7-12 yaş) 20 ders saatinden oluşmaktadır. Kurslarımız sabah, öğlen ve öğleden sonra olmak üzere 3 farklı zaman diliminde verilmektedir.

  Fransızca Dil Kursu

  Neden Fransızca?

  Şu an itibariyle dünyada 300 milyondan fazla insan Fransızca konuşmakta. 5 kıtada konuşulan bu dil dünyada en çok öğrenilen dillerin başında gelmektedir. Uluslararası ilişkilerde kullanılan resmi dillerden biri olmasının yanı sıra iş dünyasının da en çok tercih ettiği dillerden biridir. Araştırmalar yakın gelecekte dünyada 800 milyondan fazla insanın Fransızca konuşacağını göstermektedir.
  Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış Fransızca kurs seçenekleri ile Avrupa ortak referans sisteminin belirlediği uluslararası standartlara uygun eğitim vermekte DELF ve DALF sınavlarına etkin bir şekilde hazırlamaktadır.
  Euroversity, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi tarafından belirlenen seviyelere göre A1 seviyesi itibariyle C1-C2 seviyesine kadar Fransızca eğitimini vermektedir. Kurslarımızda Genel Fransızca, Online Fransızca ve Özel Ders olmak üzere eğitim verilmektedir.

  Özel Fransızca Eğitimi

  Özel konulu Fransızca kurslarımızda ise DELF- DALF sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki Fransızca, hukuk Fransızcası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  A:

  Halaskargazi Cad. No: 203 Şişli

  T:

  +90 212 232 9066

  M:

  info@euroversity.de

  E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

  Copyright © 2020. Bu internet sitesinde yer alan içerik veya görseller izinsiz olarak kullanılamaz.

  Euroversity Language Academy® Euroversity Yurtdışı Eğitim® markasıdır.