Hakkımızda

Hakkımızda

Eğitim sektöründe 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Euroversity Uluslararası Eğitim & Euroversity Language Academy, klasik dil eğitiminin dışında, yenilikçi ve interaktif yaklaşımlar ile 21. yüzyıl gereksinimlerine ve öğrencilerimizin hedeflerine uygun bir öğrenme modeli sunar.

Modern dünyada yaşam ve kültür entagrasyonu adına önemli bir konuma sahip olan yabancı dilin öğrenilmesinde alanında uzman akademisyen eğitmen kadromuzdan alacağınız ayrıcalıklı eğitimlerimizden faydalanabilir, yurtdışı hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Pandemi süresince 400’den fazla öğrenciye 4500 ders saatinden fazla online eğitim hizmeti sunan dil akademimiz, eğitmen kadrosunda 20’ye yakın Almanya tecrübesi bulunan, ana dili Almanca olan akademisyen öğretmenlerimiz ile yüz yüze ve online dil eğitimlerine devam etmektedir.

Euroversity Language Academy olarak başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar 7 farklı dilde eğitim vermekteyiz. Başta Almanca ve İngilizce olmak üzere Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Arapça ve Türkçe dilleri için akademimizde eğitim alınmaktadır. Genel Almanca, Akademik Almanca, Mesleki Almanca alanlarında butik sınıflarda eğitim koordinatörlerimiz tarafından size özel hazırlanan programlarda dil eğitim sürecinizi organize edebilirsiniz.

Türk- Alman Ticaret Odası’nın resmi iş partneri olan Euroversity Language Academy, Aralarında Arzum, Klüber, Eagle Burgmann, Defia Software, Bant Boru, Daiichi Sankyo, Yss Consulting gibi markaların da bulunduğu alanında öncü kurumsal şirketlerin çalışanlarına, özel ve grup ders programları ile Avrupa Dil Kriterleri çerçevesinde iş hayatına uygun eğitim modelleri sunmaktadır.

Dil Eğitiminde
15
Yıllık Tecrübe

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olan Euroversity Language Academy, aynı zamanda dünyada çok sayıda ülkede kabul edilen ve Almanya’da hem özel hem kamu kurumlarının kabul ettiği Telc sınav merkezidir. Doktorluk, mimarlık ve mühendislik mesleklerini icra eden bireylerin özellikle Almanya bünyesinde çalışma hayatına devam etme çerçevesinde ihtiyaç duyacakları dil belgesinin alınmasında kendi bünyesinde sınav uygulama yetkisine sahiptir. Öğrencilerin başarılı olma gereksinimi duydukları sınavlara yönelik müfredatlar ile entegre ve hedefe odaklı bir eğitim modeli zemininde yabancı dil hizmetini sunmaktadır.

Sizde Almanca dil eğitiminizi en iyi şekilde planlamak ve öğrenmek için uzman eğitmen kadromuz ve danışmanlarımıza hemen ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 0212 452 9475 ve 0212 232 9066 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akademik Hizmet

Yurtdışında üniversite yerleştirme ve akademik hizmetler

Dil Eğitimi

Yurtdışında dil eğitimi

Sertifika programları

Uluslararası alanda tanınan sertifika programları.

Staj Programları

Ücretli veya ücretsiz staj programları

Yaz Okulları

Almanya veya İngiltere`de 8-16 yaş arası için yaz okulları.

A:

Halaskargazi Cad. No: 203 Şişli

T:

+90 212 232 9066

M:

info@euroversity.de

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Copyright © 2020. Bu internet sitesinde yer alan içerik veya görseller izinsiz olarak kullanılamaz.

Euroversity Language Academy® Euroversity Yurtdışı Eğitim® markasıdır.