İngilizce Dil Eğitimi, İngilizce Dil Kursları

İngilizce Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Genel İngilizce kurslarımız katılımcılarımızın İngilizce seviyelerine göre kategorize edilmiş olup, her kur sınıf içi eğitimler, online interaktif çalışmalar ve aktivite programları ile desteklenerek 120 Saatte tamamlanır. Sınıf ortamında PEARSON Yayınlarının kitaplarıyla verilen İngilizce eğitim programımız katılımcılarımıza sunduğu online sistem üzerinden öğretmenlerimizin yönlendirmesi ve sıkı takibiyle desteklenerek kontrol edilmektedir.

Ayrıca, sınıf ortamında görülen derslerin tekrarlanması aktivite programlarımız ile desteklenerek katılımcılarımızın eksiklerinin giderilmesine ve İngilizce konuşma pratiği yapmalarına olanak sağlamaktadır.

Language Leader

Euroversity dil kurslarında ders kitabı olarak PEARSON Yayınları tarafından hazırlanan Language Leader kitapları okutulmaktadır.

Türkiye’de önde gelen saygın devlet ve vakıf üniversitelerinin de kullandığı bu kitaplar yapılan araştırmalara göre İngilizce dil öğrenimini kolay ve hızlı bir şekilde öğrenme imkânı kanıtlanmış önde gelen yayınlardandır.

Kurumumuzda özel derslerin verilmesinden bu yana yaklaşık 10 yıldır bu ders kitapları okutulmaktadır.

Destek Derslerimiz

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Euroversity katılımcılarının hedeflenen süre içinde İngilizce öğrenimini en iyi şekilde gerçekleştirmesini hedeflemektedir. Bu nedenle ders saatlerimiz haricinde katılımcılarımıza ücretsiz olarak destek dersleri sağlanmaktadır.
Destek derslerimiz, zorlandığınız konuda danışman öğretmeniniz ile haftanın belirli günlerinde sınıf ortamında çalışabileceğiniz bir eğitim desteğidir. Böylece zorlandığınız konu için destek alabilirken bir yanda da konuşma, gramatik becerilerinizi geliştirebilir ve ödevleriniz hakkında destek alabilirsiniz.

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

İngilizce Dil Eğitimi, İngilizce Dil Kursları

İngilizce Dil Kursları

Okuma, yazma, anlama ve konuşma olmak üzere dört seviyeden oluşmaktadır. Kurslarımız özel ve grup dersleri olmak üzere her bir ders 45 dakikadan oluşmaktadır. Derslerimiz ana dili İngilizce ve Türkçe olan Türk veya yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir. Kurslarımız başlamadan önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerimizin seviyesi belirlenmektedir. Doğru seviye tespit edildikten sonra talebinize göre özel veya grup dersi olmak üzere eğitimin başlatılması planlanmaktadır.

İngilizce Dil Eğitimi, İngilizce Dil Kursları

Onaylı Sertifika

Katılımcılarımızın sertifikayı almaya hak kazanmaları için sınıfa düzenli katılım göstererek dersleri takip etmek ve verilen ödevlerin zamanında tamamlanması ile gerçekleşecektir.

Bir kurun tamamlanmasının ardından sertifikaya hak kazanmak için değerlendirme kriterleri eğitmenlerimiz tarafından şu şekilde belirlenmektedir:

  • Online ödev sistemindeki alıştırmalardan alınacak puan
  • Language Laeder MID-TERM (Ara Sınav) sınavından alacağınız puan
  • Language Laeder FINAL (Son Sınav) sınavından alacağınız puan

Ayrıca sınıf içi İngilizce performansınızın değerlendirilmesi için öğretmeninizden alacağınız kanaat notu ile birlikte toplam 60 puan ve üstü almanız gerekmektedir. Sürecin sonunda katılımcılarımız Euroversity & Language Laeder Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

İngilizce Dil Seviyeleri ve Kurs Süreleri

Eğitimlerimizi teker teker ele almak gerekirse;

Elementary Kursu A1-A2

Toplam: 120 saat
Hafta içi grubu: 3 gün/3 Saat 14 Hafta)
Hafta sonu grubu: 2 gün/8 Saat/15 Hafta
Aktiviteler: 48 Saat Clubs: Grammer – Vocabulary

Pre-Intermediate Kursu A2-B1

Toplam: 176/208 Saat
Yüz yüze Eğitim: 120 Saat
Aktiviteler: 48 Saat
Clubs: Grammer – Vocabulary - Speaking

Intermediate Kursu B1-B2

Toplam: 176/208 Saat
Yüz yüze Eğitim: 120 Saat
Aktiviteler: 48 Saat
Clubs: Grammer – Vocabulary - Speaking

Upper -Intermediate Kursu B2-C1

Toplam: 176/208 Saat
Yüz yüze Eğitim: 120 Saat
Aktiviteler: 48 Saat
Clubs: Readers- Speaking

Advanced Kursu C1-C2

Toplam: 176/208 Saat
Yüz yüze Eğitim: 120 Saat
Aktiviteler: 48 Saat
Clubs: Readers- Speaking