İspanyolca Dil Eğitimi, İspanyolca Dil Kursları

İspanyolca Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Hızlı gelişen teknoloji ve globalleşen bir Dünyada yaşamaktayız. Eğitim konusunda, iş ve çalışma hayatında, seyahat etme, farklı kültürler tanıma ve kendinizi geliştirme amacıyla dil öğrenme isteklerinizi gerçekleştirmek için Euroversity her zaman yanınızda.

Dünyada resmi dili İspanyolca olan ülkeler ve konuşulan ülkelerden bazıları İspanya, Meksika, Arjantin, Kolombiya, Bolivya, Şili, Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Ekvator Ginesi, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Uruguay ve Venezuela’dır. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı özerk bir bölge olan Porto Riko’nun da resmi dili İspanyolcadır.

Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış İspanyolca kurs seçenekleri ile Avrupa ortak referans sisteminin belirlediği uluslararası standartlara uygun eğitim vermekte DELE sınavlarına etkin bir şekilde hazırlamaktadır.

Neden İspanyolca?

İspanyolca’yı resmi dil olarak kullanan Latin Amerika ülkelerinin ticari alanda gün geçtikçe daha fazla söz sahibi olmasıyla beraber, İspanyolca günümüzde çok fazla rağbet gören bir dil haline gelmiştir.

Dünya’da İngilizceden sonra en çok konuşulan dil haline gelen İspanyolca 480 milyona yakın kişinin ana dili olarak konuştuğu ikinci dildir. Bu yönüyle hem iş dünyasında hem de akademik hayatınızda size bir çok artılar kazandıracaktır.

Dünyanın büyük bir bölümünde konuşulması nedeniyle bu dili ve kültürünü öğrendiğiniz andan itibaren ufkunuz genişleyecek ve daha fazla kültür donanımına sahibi olacaksınız.

İspanyolca Dil Eğitimi, İspanyolca Dil Kursları

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

İspanyolca Dil Eğitimi, İspanyolca Dil Kursları

Özel İspanyolca Eğitimi

Özel konulu İspanyolca kurslarımızda ise DELE sınavına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki İspanyolca, hukuk İspanyolcası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  • İş ve kariyer planlarınız için
  • Mesleki kurslar
  • Lisans veya yüksek lisans eğitiminiz için
  • Seyahat planınız için
  • İspanyolcanızı ilerletmeniz ve pratiğinizi arttırmanız için
  • Çocuklarınızın İspanyolca eğitimlerini takip etmeniz için
İspanyolca Dil Eğitimi, İspanyolca Dil Kursları

DELE Nedir?

İspanyol Mili Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan bir sınavdır. DELE sınavının üç farklı seviyesi bulunmaktadır. “Certificado Inicial de Espanol” için gündelik hayat düzeyinde kendinizi rahatça ifade edebilmeniz, fikirleriniz doğrultusunda iletişim kurabilmeniz, basit kitapları okuyabilmeniz gerekmektedir. “Diploma Basico de Espanol” için özel dil bilgisi gerektirmeyen normal konularda iletişim kurabilmeli, dili akıcı bir şekilde konuşabilmelisiniz. “Diploma Superior de Espanol” için ise dilin kültürel olgularına hakim olup İspanyolcayı etkin bir şekilde her alanda kullanabilmeniz gerekmektedir.

Euroversity, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi tarafından belirlenen seviyelere göre A1 seviyesi itibariyle C1-C2 seviyesine kadar İspanyolca eğitimini vermektedir. Kurslarımızda Genel İspanyolca, Online İspanyolca ve Özel Ders olmak üzere eğitim verilmektedir.