İtalyanca Dil Eğitimi, İtalyanca Dil Kursları

İtalyanca Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

İtalyanca’daki hemen her kelime ünlü harflerle biter ve aynı zamanda ilgi çekici vurguları vardır. Dilin kendine özgü melodisi, onu, dünyanın en güzel lisanlarından biri haline getirmiştir.

Yeni bir dil öğrenmek emek ve zaman isteyen bir eylemdir ancak eğer tercihinizi İtalyancadan yana kullanıyorsanız diğer dillere göre daha şanslısınız demektir. (Ve tabii İngilizce biliyorsanız!) Çok da zor olmayan İtalyancayı kolayca öğrenebilir ve bu melodik dilin keyfini başta İtalya olmak üzere dünyanın pek çok bölgesinde çıkartabilirsiniz.

Euroversity Dil Kursları’nda her İtalyanca dil seviye eğitimi 82 saatten oluşmaktadır. Euroversity Dil Kursları’nda İtalyanca dil eğitimlerimiz, alanında uzman en az 5 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip Türk ve İtalyan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimlerimiz, dil öğretimi için gerekli tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Euroversity Dil Kursları sunduğu öğrenci odaklı eğitim, modern yöntemlerle işlenen dersleriyle ; okuma-anlama,dinleme-anlama,yazılı anlatım,sözlü anlatım ve tabiki konuşma olarak dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir.

Euroversity Dil Kursları, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi içerisinde belirlenen seviyelere göre ilk seviye olan A1 seviyesinden başlayarak C1-C2 seviyesine kadar İtalyanca eğitimleri vermektedir. Euroversity Dil Kursları’nda Genel İtalyanca, Online İtalyanca ve Özel Ders olmak üzere seçenekler de sunulmaktadır.

İtalyanca öğrenirken aynı zamanda İtalyan kültürünü de tanıyıp anlama fırsatı bulabileceğiniz kurslarımızda, eğlenceli eğitim materyalleri yardımı ile kendinizi fazlası ile geliştirme imkanı elde etmiş olacaksınız.

Neden İtalyanca?

Aslında düşünce ve karakter olarak birbirine çok benzeyen kültürleriz. Hatta İtalya’nın ilk alfabeleri Ön Türk Alfabesi olarak bilinmektedir. İtalyanca öğrenmek için birçok güzel sebebimiz var aslında. Yemeği, medeniyeti, müziği, sineması yanında şairane bir dile sahip olması bizi İtalyanca öğrenmeye itmektedir.

Yabancı diller arasında zorluğu bakımından 1.kategoride, yani en kolay kategoride yer alan dildir İtalyanca. Ayrıca ileri derece İngilizce dil bilgisi olanlar için güzel haber, İtalyanca’yı kavramak daha da kolaylaşmaktadır.

Tüm bu sebepler bir araya getirince İtalyanca öğrenmemek için hiçbir sebebimiz kalmıyor. Son yılların en popüler dili olan, her geçen gün konuşan sayısının arttığı ve Dünyada 70 milyon insanın konuştuğu İtalyanca’yı neden biz de konuşmayalım.

İtalyanca Dil Eğitimi, İtalyanca Dil Kursları

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

İtalyanca Dil Eğitimi, İtalyanca Dil Kursları

Özel İtalyanca Eğitimi

Özel konulu İtalyanca kurslarımızda ise CILS – CELI sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki İtalyanca, hukuk İtalyancası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  • Mesleki kurslar
  • Lisans veya yüksek lisans eğitiminiz için
  • Seyahat planınız için
  • İtalyancanızı ilerletmeniz ve pratiğinizi arttırmanız için
  • İş ve kariyer planlarınız için

Ayrıca sınıf içi İtalyanca performansınızın değerlendirilmesi için öğretmeninizden alacağınız kanaat notu ile birlikte toplam 60 puan ve üstü almanız gerekmektedir.

Sürecin sonunda katılımcılarımız Euroversity & Language Laeder Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.