Yorumlar, Referanslar
 
Euroversity
Esra ACAR

Şunu söylemek isterim sizi seçtiğim için çok şanslıyım. Gerçekten hakkını verdiğiniz bir kurumsunuz derslerimde çok iyi gidiyor.

Halil hocamdan çok memnunum derslerimiz verimli geçiyor ona da teşekkürler. Ayrıca çok güler yüzlüsünüz ve çok tatlısınız.

 
Euroversity
Sinan GİDER

İş İnsanı

Profesyonel ve deneyimli eğitim kadrosu sayesinde dil eğitimine başladığım ilk andan itibaren çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydettiğim için ve tahminimin çok ötesinde bir seviyeye geldiğim için tüm Euroversity Dil Kursları ailesine teşekkür ederim.

 
Euroversity
Bahar ÇABUK

Hemşire

Hemşireyim ve Almanya’da çalışmak istiyordum. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyordum Euroversity ile tanışana kadar. Ayşe Hanım yaklaşık 1 saat telefonda bana süreci eksiksiz anlatarak merakımı giderdi. Ve hemen kaydolmaya, sürece biran önce başlamaya karar verdim, biraz da tedirgin ve heyecanlı tabiiki.

4 kuruda Uzaktan gördüğüm halde kesinlikle yüz yüze eğitimden bir farkı olmadığını gördüm. Gerek öğrenci sayısı gerek ders dışında da hocayla iletişimim sayesinde B2 ye kadar geldim. Şimdi ise son virajdayım diyebilirim. Hayalime bir adım kaldı. Çok yol katettik Euroversity ile. İyiki Euroversity i tercih etmişim. Her şey için teşekkürler Euroversity!

 
Euroversity
Dr. Esra AKDENİZ

Dil kursunda yaklaşık dört aylık bir eğitim aldım ve çok çok memnun kaldım. Online ders ortamından açıkçası başlarda hiç umutlu değildim ve verimli olacağından şüpheliydim. Fakat yüzyüze eğitimi aratmadı diyebilirim.

Safile hanım dili akademik düzeyde öğreten donanımlı bir eğitimci. Süreç içerisinde yalnızca bilgi edinmemize değil aynı zamanda motivasyonumuzu kaybetmememize de önem verdi. Sınıf ortamında keyifli bir muhabbet ortamı yakaladık, konuşma egzersizlerinde ilgimizi çeken konu başlıkları seçtik. Dinleme-konuşma-okuma-yazma-gramer unsurlarının hiçbirinden geri kalmadık. Safile hanıma ve sizlere çok teşekkür ediyorum.

 
Euroversity
Sıddık TAŞLITEPE

Hemşire

Merhabalar ben Sıddık Taşlıtepe, Almanca dil eğitimi almaya karar verdiğimde Euroversity Language Academy’yi araştırdım ve onlarla birlikte dil eğitimi almaya karar verdim ve ben dil kursu almaya karar verdiğimde Almanca temelim hiç yoktu.

Şu an B1 dil sertifikasını onlar sayesinde aldım bunun için çok teşekkür ederim. Ayrıca dil eğitimi veren hocalarım gerçekten çok ilgili ve kaliteli insanlardı onlara ayrıca çok teşekkür ederim.

 
Euroversity
Şehriban GÖKMEN

Hemşire

Dil eğitimlerinizdeki süreçte; alanda uzman bir eğitimciyle çalışmanız, ayrıca eğitim sürecinde sorularımıza ve bilgi konusundaki eksiklerimize hızlı dönüşler yapılması bizler için oldukça güzel bir yaklaşım. Rehberlik kapsamında, ders dışı; faydalanabileceğimiz radyo, TV ya da tekniklerin de bizimle paylaşılması oldukça destekleyici benim için. Severek katıldığım verimli bir eğitim süreci yaşıyorum.

Yolumuz uzun ama oldukça sağlam ve güçlü bir adımla başladığımızı düşünüyorum. Özenle işinizi yaptığınız için sizlere ve hocamıza teşekkür ederim..

 
Euroversity
Av. Kübra KÖKSAL YILMAZ

Merhaba; Kursun başında başka bir hocayla başlamıştık ancak kendisi biraz fazla hızlı ilerlediği için ekip olarak pek anlaşılmadı konular neyse ki sonrasında hızlı aksiyon alındı ve hocamız değişti.

Ayşe hocayla çok verimli bir kurs süreci geçirdik çok güzeldi benim için bizim sürekli Almanca konuşmamızı teşvik edecek şekilde işledi hep dersleri 2. Kurda da kendisiyle devam ederiz umarım.

 
Euroversity
Helin AÇIKGÖZ

Hemşire

Eğitimlerinizden memnun kaldım herkes çok özenli ve ilgiliydi hepsi güler yüzlü her kurun farklı öğretmen olması süper olmuş hepsinden farklı şeyler aldığıma inanıyorum tek sorun derslerin kayıt alınması buna da tabii ki kayıt almayan öğretmenlerin haklı sebepleri var. Bunun dışında her şey gayet iyiydi.

 
Euroversity
Cemre Gül YILDIRIM

Hemşire

Euroversity danışmanlık kurumu Ayşe Hanım sürecimizi titizlikle takip ediyor zaman zaman kaygılansam da kendisi kaygılarıma iyi gelmiştir sürecimizi en iyi şekilde sonuçlandırma gayreti, iletişim açısından da sıkıntı yaşamadığım bir kurum henüz B2 kursunu bitirdim ve iş görüşmeleri yaptığım aşamadayım buraya kadar her şey noktasında güvenimi kazanan bir kurum. Umarım sonuç gönlümce olur ve bunu da paylaşırım.

Sevgiler.