<

Esra ACAR

Ş unu söylemek isterim sizi seçtiğim için çok şanslıyım. Gerçekten hakkını verdiğiniz bir kurumsunuz derslerimde çok iyi gidiyor.

Halil hocamdan çok memnunum derslerimiz verimli geçiyor ona da teşekkürler. Ayrıca çok güler yüzlüsünüz ve çok tatlısınız.

Sinan GİDER

İş İnsanı

P rofesyonel ve deneyimli eğitim kadrosu sayesinde dil eğitimine başladığım ilk andan itibaren çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydettiğim için ve tahminimin çok ötesinde bir seviyeye geldiğim için tüm Euroversity Dil Kursları ailesine teşekkür ederim.

Özge ACAR

Şöyle diyim hem dil eğitimi olarak hem de danışmanlık olarak son derece memnun kaldım kurumunuzdan tüm danışmanı olduğunuz kayıtlı olan bizlerle gayet danışmanlık açısından formalite olmadan ilgilendiniz bizlerle sık sık iletişime geçerek kursun devamı ve ilerleyişi hakkında bilgi aldınız memnun olup olmadığımız hakkında da bizlerin fikrini aldınız memnun olduğum bir kuruluşsunuz her şey için çok teşekkürler ben memnun kaldım.

Bahar ÇABUK

Hemşire

Hemşireyim ve Almanya’da çalışmak istiyordum. Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyordum Euroversity ile tanışana kadar. Ayşe Hanım yaklaşık 1 saat telefonda bana süreci eksiksiz anlatarak merakımı giderdi. Ve hemen kaydolmaya, sürece biran önce başlamaya karar verdim, biraz da tedirgin ve heyecanlı tabiiki.

4 kuruda Uzaktan gördüğüm halde kesinlikle yüz yüze eğitimden bir farkı olmadığını gördüm. Gerek öğrenci sayısı gerek ders dışında da hocayla iletişimim sayesinde B2 ye kadar geldim. Şimdi ise son virajdayım diyebilirim.

Hayalime bir adım kaldı. Çok yol katettik Euroversity ile. İyiki Euroversity i tercih etmişim. Her şey için teşekkürler Euroversity!

Dr. Esra AKDENİZ

Dil kursunda yaklaşık dört aylık bir eğitim aldım ve çok çok memnun kaldım. Online ders ortamından açıkçası başlarda hiç umutlu değildim ve verimli olacağından şüpheliydim. Fakat yüzyüze eğitimi aratmadı diyebilirim.

Safile hanım dili akademik düzeyde öğreten donanımlı bir eğitimci. Süreç içerisinde yalnızca bilgi edinmemize değil aynı zamanda motivasyonumuzu kaybetmememize de önem verdi. Sınıf ortamında keyifli bir muhabbet ortamı yakaladık, konuşma egzersizlerinde ilgimizi çeken konu başlıkları seçtik.

Dinleme-konuşma-okuma-yazma-gramer unsurlarının hiçbirinden geri kalmadık. Safile hanıma ve sizlere çok teşekkür ediyorum.

Sıddık TAŞLITEPE

Hemşire

Merhabalar ben Sıddık Taşlıtepe, Almanca dil eğitimi almaya karar verdiğimde Euroversity Language Academy’yi araştırdım ve onlarla birlikte dil eğitimi almaya karar verdim ve ben dil kursu almaya karar verdiğimde Almanca temelim hiç yoktu.

Şu an B1 dil sertifikasını onlar sayesinde aldım bunun için çok teşekkür ederim. Ayrıca dil eğitimi veren hocalarım gerçekten çok ilgili ve kaliteli insanlardı onlara ayrıca çok teşekkür ederim.

Şehriban GÖKMEN

Hemşire

Ben 2020 Kasım ayında kursa kayıt yaptırdım. Kayıt yaptığım günden beri gerek danışmanlarım gerekse hocalarım çok ilgiliydiler. Her zaman öğrenci yanlısı, öğrencisi için çözüm odaklı çalışan bir kurs.

Av. Kübra KÖKSAL YILMAZ

Dil eğitimlerinizdeki süreçte; alanda uzman bir eğitimciyle çalışmanız, ayrıca eğitim sürecinde sorularımıza ve bilgi konusundaki eksiklerimize hızlı dönüşler yapılması bizler için oldukça güzel bir yaklaşım. Rehberlik kapsamında, ders dışı; faydalanabileceğimiz radyo, TV ya da tekniklerin de bizimle paylaşılması oldukça destekleyici benim için. Severek katıldığım verimli bir eğitim süreci yaşıyorum.

Yolumuz uzun ama oldukça sağlam ve güçlü bir adımla başladığımızı düşünüyorum.
Özenle işinizi yaptığınız için sizlere ve hocamıza teşekkür ederim.

Helin AÇIKGÖZ

Hemşire

Merhaba; Kursun başında başka bir hocayla başlamıştık ancak kendisi biraz fazla hızlı ilerlediği için ekip olarak pek anlaşılmadı konular neyse ki sonrasında hızlı aksiyon alındı ve hocamız değişti.

Ayşe hocayla çok verimli bir kurs süreci geçirdik çok güzeldi benim için bizim sürekli Almanca konuşmamızı teşvik edecek şekilde işledi hep dersleri 2. Kurda da kendisiyle devam ederiz umarım.

Cemre Gül YILDIRIM

Hemşire

Eğitimlerinizden memnun kaldım herkes çok özenli ve ilgiliydi hepsi güler yüzlü her kurun farklı öğretmen olması süper olmuş hepsinden farklı şeyler aldığıma inanıyorum tek sorun derslerin kayıt alınması buna da tabii ki kayıt almayan öğretmenlerin haklı sebepleri var. Bunun dışında her şey gayet iyiydi

Elif Ayşe Arslan AŞIK

Hemşire

Euroversity danışmanlık kurumu Ayşe Hanım sürecimizi titizlikle takip ediyor zaman zaman kaygılansam da kendisi kaygılarıma iyi gelmiştir sürecimizi en iyi şekilde sonuçlandırma gayreti, iletişim açısından da sıkıntı yaşamadığım bir kurum henüz B2 kursunu bitirdim ve iş görüşmeleri yaptığım aşamadayım buraya kadar her şey noktasında güvenimi kazanan bir kurum. Umarım sonuç gönlümce olur ve bunu da paylaşırım.

Sevgiler

Ege Alper YÜKSEKLER

Veteriner Hekim

Sıfır Almanca bilmeme rağmen 2 ay içerisinde basic seviyede Almancayı anlayabilip konuşabilecek düzeye getiren iyi bir danışmanlık şirketi.

Siz değerli danışmanım Ayşe Genç’in danışmanlarının özel ihtiyaçlarına göre protokollerinizi elinizden geldiğince yardım etmeye çalışmanızın anlamı gözümde büyüktür. Fakat ulaşmak istediğimiz her zaman danışmanıma ulaşamamak ve Aliyar Bey ile Gürkan Bey gibi eğitim konusunda öğrencilere gerçekten öğretmeyi amaçlamaktansa konu bitsin tarzı yaklaşım sergileyen hocalarımız beni hayal kırıklığına uğratmıştır.

Bunların yanında fakat Akram hoca ve Canan hoca gibi senelerin tecrübesi ve gerçekten “bir dil nasıl öğrenilir ve öğretilir” sorusunu kendilerince cevaplamış ve bu konuda başarılı olan hocalarınız ise Almancaya olan ilgimi ve sevgimi arttırmış eğitiminize karşı olan güvenimi de sağlamlaştırmıştır.

Kısacası Euroversity’i tavsiye eder miyim ? Evet. Peki tam anlamıyla dört dörtlük mü? Hayır ama mağduriyet yaratmamak adına ve kendilerini geliştirmek adına çabaları olduğu bariz.

A:

Halaskargazi Cad. No: 203 Şişli

T:

+90 212 232 9066

M:

info@euroversity.de

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Copyright © 2020. Bu internet sitesinde yer alan içerik veya görseller izinsiz olarak kullanılamaz.

Euroversity Language Academy® Euroversity Yurtdışı Eğitim® markasıdır.