<

Türkçe

Euroversity Academy

Hemen Başvur

Erken başvuru fırsatlarından faydalanmak ve kariyer hedefiniz için geç kalmayın!
Euroversity Academy
Online Başvuru Formu

  Küreselleşsen Dünya’da iletişimin önemi gün geçtikçe artmakta ve Türkiye’nin sağladığı ekonomik ve eğitim alanındaki olanaklar Türkiye’yi uluslararası alanda küreselleşme sürecine uyum sağlamasına ön ayak olmuştur. Bu anlamda, Türkiye’nin ticari, iş ve eğitim alanında üstlendiği rol Türkçe’nin diğer ülkelerde ve bölgelerde konuşulmasını sağlamıştır. Bu anlamda, Euroversity Dil Okulları olarak, Türkiye’de eğitim almak isteyen yabancı öğrencilere ve ülkemizde ticari faaliyetlerde bulunacak yabancı yatırımcılara Türkçe eğitim almak için hizmet sunmaktayız.

  Genel Türkçe Eğitimi

  Genel Türkçe kurslarımız yetişkin katılımcılarımız için 50 ders saati, çocuk katılımcılarımız için (7-12 yaş) 20 ders saatinden oluşmaktadır. Kurslarımız sabah, öğlen ve öğleden sonra olmak üzere 3 farklı zaman diliminde verilmektedir.

  Türkçe Dil Kursu

  Neden Türkçe?

  Yabancı yatırımcılar ve yabancı öğrenciler Türkiye’yi Orta Asya ve Orta Doğu’ya aynı zamanda da Balkanlar ve Avrupa’ya açılan kapı olarak görmektedirler. Bu nedenden dolayı, Türkçe 21. Yüzyılda bölgede popüler bir dil haline geleceği düşünülmektedir.

  Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış Türkçe kurs seçenekleri ile iş alanında ve eğitim alanında kişilerin yeterli olması için uygun dil eğitimleri vermekte ve uluslararası tanınırlığı olan TYS sınavına etkin bir şekilde hazırlamaktadır. Bunlara ek olarak, Türkiye’de eğitim almak isteyen yabancı öğrencilere Üniversiteler bünyesinde yapılan YÖS ve TÖMER sınavlarına yönelik uzman kadrosuyla yeterli seviyeye getirmektedir.

  Euroversity, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi tarafından belirlenen seviyelere göre A1 seviyesi itibariyle C1-C2 seviyesine kadar Türkçe eğitimini vermektedir. Kurslarımızda Genel Türkçe, Online Türkçe ve özel ders olmak üzere Türkçe eğitim verilmektedir.

  Özel Türkçe Eğitimi

  Özel konulu Türkçe kurslarımızda ise TYS – TÖMER – YÖS sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  A:

  Halaskargazi Cad. No: 203 Şişli

  T:

  +90 212 232 9066

  M:

  info@euroversity.de

  E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

  Copyright © 2020. Bu internet sitesinde yer alan içerik veya görseller izinsiz olarak kullanılamaz.

  Euroversity Language Academy® Euroversity Yurtdışı Eğitim® markasıdır.