Fransızca Dil Eğitimi, Fransızca Dil Kursları

Fransızca Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Baş döndüren hızda gelişen teknoloji ve globalleşen eğitim, insanlarda uluslararası seyahat ve çalışma isteği ile yabancı dil öğrenmek her geçen gün giderek daha büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yurtdışında eğitim almak isteyen, Fransızca bilgisini ilerletmek isteyen ve iş hayatında profesyonelce bu dili kullanmak isteyen kursiyerlerimiz için en iyi çözümleri sunmak üzere tasarlanmış kurslarımıza birlikte göz atalım.

Genel Fransızca Eğitimi

Genel Fransızca kurslarımız yetişkin katılımcılarımız için 50 ders saati, çocuk katılımcılarımız için (7-12 yaş) 20 ders saatinden oluşmaktadır. Kurslarımız sabah, öğlen ve öğleden sonra olmak üzere 3 farklı zaman diliminde verilmektedir..

Neden Fransızca?

Şu an itibariyle dünyada 300 milyondan fazla insan Fransızca konuşmakta. 5 kıtada konuşulan bu dil dünyada en çok öğrenilen dillerin başında gelmektedir. Uluslararası ilişkilerde kullanılan resmi dillerden biri olmasının yanı sıra iş dünyasının da en çok tercih ettiği dillerden biridir.

Araştırmalar yakın gelecekte dünyada 800 milyondan fazla insanın Fransızca konuşacağını göstermektedir.

Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış Fransızca kurs seçenekleri ile Avrupa ortak referans sisteminin belirlediği uluslararası standartlara uygun eğitim vermekte DELF ve DALF sınavlarına etkin bir şekilde hazırlamaktadır.

Euroversity, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi tarafından belirlenen seviyelere göre A1 seviyesi itibariyle C1-C2 seviyesine kadar Fransızca eğitimini vermektedir. Kurslarımızda Genel Fransızca, Online Fransızca ve Özel Ders olmak üzere eğitim verilmektedir.

Fransızca Dil Eğitimi, Fransızca Dil Kursları

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

Fransızca Dil Eğitimi, Fransızca Dil Kursları

Özel Fransızca Eğitimi

Özel konulu Fransızca kurslarımızda ise DELF- DALF sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki Fransızca, hukuk Fransızcası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir. Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  • Mesleki kurslar
  • Lisans veya yüksek lisans eğitiminiz için
  • Seyahat planınız için
  • Fransızcanızı ilerletmeniz ve pratiğinizi arttırmanız için
  • Çocuklarınızın Fransızca eğitimlerini takip etmeniz için

Ayrıca sınıf içi Fransızca performansınızın değerlendirilmesi için öğretmeninizden alacağınız kanaat notu ile birlikte toplam 60 puan ve üstü almanız gerekmektedir. Sürecin sonunda katılımcılarımız Euroversity & Language Laeder Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.