Rusça Dil Eğitimi, Rusça Dil Kursları

Rusça Dil Eğitimi

Yeni bir dil öğrenmek için şimdi tam zamanı!

Rusça, Rusya’nın yanı sıra Belarus, Ukrayna, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Ermanistan, Türkmenistan ve Azerbaycan’da resmi dil veya resmi dillerden biridir. Avrupa’da yaygın kullanıma sahip olan diller arasında yer alan Rusça, İsrail, Balkanlar ve ABD’de en çok konuşulan dillerden biridir. Dünya çapında 250 milyon kişinin konuştuğu Rusça, dünyanın en popüler 8. dilidir.

Rusça bilgisini ilerletmek isteyen ve iş hayatında profesyonel olarak bu dili kullanmak isteyen kursiyerlerimiz için en iyi çözümleri sunmak üzere tasarlanmış kurslarımıza birlikte göz atalım.

Genel Rusça Eğitimi

Genel Rusça kurslarımız yetişkin katılımcılarımız için 50 ders saati, çocuk katılımcılarımız için (7-12 yaş) 20 ders saatinden oluşmaktadır. Kurslarımız sabah, öğlen ve öğleden sonra olmak üzere 3 farklı zaman diliminde verilmektedir.

Neden Rusça?

Şu an itibariyle dünyada 250 milyondan fazla insan Rusça konuşmakta. 5 kıtada konuşulan bu dil dünyada en çok öğrenilen dillerin başında gelmektedir. Uluslararası ilişkilerde kullanılan dillerden biri olmasının yanı sıra iş dünyasının da en çok tercih ettiği dillerden biridir. Araştırmalar yakın gelecekte dünyada 1 milyardan fazla insanın Rusça konuşacağını göstermektedir.

Özellikle turizm sektöründe Rusça bilmek Türkler için önemli hale gelmiştir. Eğitim dili olarak da Dünya çapında tercih edilen Rus Üniversiteleri, fizik, matematik, jeoloji, biyoloji alanlarında akademik yayınlarda en yüksek ikinci orana sahiptir.

Euroversity Dil Okulları, farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanmış Rusça kurs seçenekleri ile Avrupa ortak referans sisteminin belirlediği uluslararası standartlara uygun eğitim vermekte TORFL sınavlarına etkin bir şekilde hazırlamaktadır.

Euroversity, Avrupa Dilleri Ortak Referans Sistemi tarafından belirlenen seviyelere göre A1 seviyesi itibariyle C1-C2 seviyesine kadar Rusça eğitimini vermektedir. Kurslarımızda Genel Rusça, Online Rusça ve Özel Ders olmak üzere eğitim verilmektedir.

Rusça Dil Eğitimi, Rusça Dil Kursları

00+

Yıllık Tecrübe

00+

Referans

00+

Uluslararası Partner

Rusça Dil Eğitimi, Rusça Dil Kursları

Özel Rusça Eğitimi

Özel konulu Rusça kurslarımızda ise TORFL sınavlarına hazırlık, konuşma kursları, çeviri, mesleki Fransızca, hukuk Fransızcası, gramer ve sözlü iletişim modülleri olmak üzere eğitim verilmektedir. Bu kategorideki kurslarımız her yaş ve kesimden kursiyerlerimize hitap etmektedir.

Euroversity, talebe göre farklı alanlarda kursiyerlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler planlayarak kısa sürede ulaşmak istediğiniz dil yeterliliğine erişmenizi sağlamaktadır.

  • Mesleki kurslar
  • Lisans veya yüksek lisans eğitiminiz için
  • Seyahat planınız için
  • Rusçanızı ilerletmeniz ve pratiğinizi arttırmanız için
  • İş ve kariyer planlarınız için

Ayrıca sınıf içi Rusça performansınızın değerlendirilmesi için öğretmeninizden alacağınız kanaat notu ile birlikte toplam 60 puan ve üstü almanız gerekmektedir.

Sürecin sonunda katılımcılarımız Euroversity & Language Laeder Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.